Adım adım sitesi , her gün form doldurarak gönderen ilk 25 kişiye  Penny Palmano’nun ,Mikado yayınlarndan çıkan, ”Teşekkür ederim,siz nasılsınız?” adlı uluslararası bestseller kitabını ücretsiz olarak  gönderiyor.

Benimki ulaştı bile.Buradan kendilerine teşekkür ediyorum.

Web:

http://www.adim-adim.com/index.php

Kitap ve yazarı hakkında bilgi:

Açıklama :
İşte size Mikado’dan bir bestseller daha.
Günümüz çocukları artık tüm donanımlara sahip olarak büyüdüklerinden bizlerden daha farklı yetişiyor ve davranıyorlar. Büyüdüklerinde birer birey sayılabilmeleri için yine de bazı saygı kuralları, davranış şekilleri ve ilişkileri öğrenmeleri lazım. Sosyal zekalarını geliştirmeleri lazım.

Bu kitap, çocuklarınız büyürken onlara saygı göstermeyi ve görgü kurallarını öğretmeyi son derece keyfli ve zevkli bir şekilde anlatıyor. Bu kitaptaki bilgiler uygulandığında çocuklarınız görgü kurallarını öğrenebilecek, sosyal zekâlarını ilerletebilecek ve dolayısı ile okulda ve ileride iş hayatlarında bile daha başarılı olabileceklerdir.

Hayatın zorlukları ve karmaşık durumları karşısında nasıl davranacaklarını siz öğretin. Restaurantlarda, sokakta, dükkanlarda siz alışveriş yaparken gibi halka açık mekanlarda; arkadaşları ile ilişkilerinde nasıl davranmaları gerekli?

Aile yemekleri neden gerekli? Yemekte nasıl davranılır, yemekte onları konuşmaya teşvik edin. Bazı durumlarla karşılaştıklarında doğru ve yanlışı ancak siz ayırt edebilirsiniz. Daha nice tavsiyeler kitapta yer almakta.. Sosyal olgu aileden geçer ve sizler bunları en doğru verebilecek kişilersiniz.

Yazar Hakkında
Modern Davranışlar bilimcisi olan yazar Penny Palmano, ilk çıkardığı kitap olan Teşekkür ederim, Siz Nasılsınız? ile İngiltere’de BestSeller olmuş ve pek çok TV programında, söyleşilerde, gazetelerde ve hatta mahkemelerde bile dinlenmiştir. Toplam 10 ülkede bestseller olan kitabından sonra çıkarttığı ‘’ Eyvah Çocuğum Büyüyor ‘’ tüm dünyada ergenlik sorununu çok güncel aldığı için ilk olarak basılmıştır. Bu kitap ta 10 ülkede yayınlamış ve Bestseller olmuştur. Aynı zamanda 3 çocuk annesi olan Palmano, konulara hem bilimsel hem de çok yumuşak bir yaklaşımı sayesinde kolay ve zevkle okunabilen bir kitap serisi çıkartmıştır.

(bu bilgi mikado yayınevi sitesinden alıntıdır.)

İyi günler…

Reklamlar