You are currently browsing the monthly archive for Nisan 2009.

1.  Şevval Şahnur Dinç

                      2. Ege Kılavuz

                                 3. Berk Yıldırım

                                       özel ödül; Elif Sude Takma

Tebrikler…

 

Reklamlar

   

“Meydanlar” Şener Özler Mimarlık ve Çocuk Resim Yarışması-III SonuçlandıÖdül töreni ve sergi açılışı 22 Nisan 2009 Çarşamba günü saat 14.00’de Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi / Barbaros Bulvarı Yıldız Sarayı Dış Karakol Binası Beşiktaş İstanbul adresinde yapılacaktır.
1. Sınıflar  
Şimal Sancar Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
Ege Sancak Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
Emine Bekil Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
Öykü Ilgın Oğuzhan İ.Ö.O Narlıdere
Meral Erdiş Kardeşler İlköğretim Okulu
Damla Aydın Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Zeynep Eylül Erol FMV Özel Erenköy Işık İ.Ö.O
Kuzey Özdemir Özel Sezin Okulu
Canberk Bozan Kardeşler İlköğretim Okulu
Nursu İdiz Geyve İlk Öğretim Okulu
2. Sınıflar  
Ceren Koçak Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
H. Ardacan Canbulut Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Kutay Eslek Öğrt. Hüseyin Hüsnü Tekışık İ.Ö.O
Furkan Fahri Can Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Buse Özcan İDV Özel Bilkent İlk Öğretim Okulu
Ayşe Hayal Saraçoğlu Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Lal Mersin OTDÜ G.V. Özel Denizli İ.Ö.O
Kerem Sancaklı Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Harun Tan İDV Özel Bilkent İlk Öğretim Okulu
Pelinsu Kayıoğlu Özel Sanko Okulları
Senanur Erkan İlk Kurşun İlköğretim Okulu
Evla İpekli FMV Özel Erenköy Işık İ.Ö.O
3. Sınıflar  
Şevval Ergün Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Kader Arslan Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
Ayça Tan ODTÜ G.V. Özel Denizli İ.Ö. Okulu
Sude Tan Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Sude Birlik Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Başak Umay Kuday Özel Sanko Okulları
Zeynep Erdem Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Melis Gökşen ODTÜ G.V. Özel Denizli İ.Ö. Okulu
Sevda Öğüt İDV Özel Bilkent İlk Ö.O.
Eralp Kumbasar İDV Özel Bilkent İlk Ö.O.
4. Sınıflar  
Simgenaz Çayırcı Güzelyalı İ.Ö.Okulu
Doğaç Güneş Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Didem Alınca Özel İnal Ertekin Okulları
Emir Çağan Özel İnal Ertekin Okulları
Yiğit Papağan Özel Çamlaraltı İ.Ö.O
Elif Naz Özen Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Doğukan Sadıkoğlu Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Can Grbolar İDV Özel Bilkent İlk Ö.O.
Ecem Koçak Özel Sanko Okulları
Kamelya Gümüş Samsun TED Koleji
5. Sınıflar  
Eda Duman Özel Taş İlk Öğretim Okulu
Taya Urgancı Özel İstanbul Koleji
Asena Karolin Özdemir Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Ecrin Özcan Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Esra Akyol Özel Sanko Okulları
Melike Demirci Özel Sanko Okulları
Katre Çimen Ted Antalya Koleji Özel İlk Öğretim Okulu
İklima Nur Değirmen 80.Yıl Eşref Paşa İ.Ö.O
Gamze Turan Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
Gizem Kat Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
6. Sınıflar  
Vafiye Ece Tekirdağ Bilim Ve Sanat Merkezi
Hayrünnisa Mühürdaroğlu Perihan Erdoğan İlk Öğretim Okulu
Barış Ozan Malatyalı Öğrt. Hüseyin Hüsnü Tekışık İ.Ö.O
Gökhan Bingöl Kardeşler İlköğretim Okulu
Kübra Nur Uzun GOP Necla İlhan İpekçi İ.Ö.O
Dilba Rozenin Alp Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
H.Ece Babadağ Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
Duygu Tokmakkaya Ted Ankara Koleji Vakfı Özel İ.Ö.O. Yumruel Yerleşkesi
Arda Şafak Ted Ankara Koleji Vakfı Özel İ.Ö.O. Yumruel Yerleşkesi
7. Sınıflar  
Nurbike Erbek İDV Özel Bilkent İlk Öğretim Okulu
İlkay Luna Özbek İDV Özel Bilkent İlk Öğretim Okulu
Kemal Mert Afacan Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Elif Kösemusul Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Sena Saniye Şenkardeşler Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Buse Yurtay Kardeşler İlköğretim Okulu
Ezgi Büyüköz Öğrt. Hüseyin Hüsnü Tekışık İ.Ö.O
Gamze Uçar Zübeyde Hanım İlk Öğretim Okulu
Neslişah Aslan Ted Samsun Koleji
Kübra Gizem Arslan Gaziantep Özel Bahçeşehir Koleji
8. Sınıflar  
Zahit Berke Aygin Sakarya Üniversitesi Vakfı Özel İ.Ö.O.
Ahmet Enes Turna 3 Renk Sanat Evi
Zeynep Liman Özel Bahçeşehir “FLORYA” İ.Ö.O
Gizem Pekel Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O.
Kübra Tokmak Zübayde Hanım İ.Ö.O
Ekin Tunçgövde MEB Özel Genç Gürgün Okulu
 

Fackelmann ın ürünlerine bayılıyorum.Hem  sağlıklı malzemelerle yapılmış hem de çok pratik.

Mutfağımda kullandığım fackelmann patetes soyucusu ile artık sıkılmadan patates,elma  ya da herhangi bir meyve ,sebzenin kabuklarını  soyuyorum.

Büyük marketlerdeki fackelmann reyonlarından bu ürünü bulabilir,meyve sebze  doğrarken  çektiğiniz işkenceye son verebilirsiniz.

Eskiden yararlı olsun diye soymadığım elma kabuklarını, artık ilaç kalıntısı riski yüzünden soymak zorunda kaldığımdan ve de çocuklarımın hergün durmadan elma yemek istemesinden dolayı ,üşenmeden bu aletle elmaların kabuklarını soyuyorum.Ve ince bir tabaka halinde soyması da bir avantaj vitaminler açısından.Annelere tavsiye ederim.

İyi günler…

Yeşilay’ın bağımlılıklar  ile ilgili yarışması,ilk ve orta öğretim öğrencilerine yönelik.

Son katılım tarihi: 1 mayıs

 

Ayrıntılı bilgi için

  http://www.yesilay.org.tr/yesilay.asp?p=icerik&id=391 adresine bakılabilir.

Başarılar.

kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: